02188792000

درباره وینیفلکس وینیفلکس

فعالیت شرکت ایران کفپوش در تاریخ پنجم مرداد 1347 به عنوان اولین تولید کننده کفپوش در ایران با همکاری شرکت  ( Dunlop ) انگلستان  آغاز گردید. همزمان با توسعه‌ی کارخانه توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند به نحوی که در مدت 50 سال، ظرفیت تولید خود را به میزان قابل توجهی ارتقاء بخشید.

در دهه 60 شمسی شرکت ایران کفپوش با تولید بیش از 5000000 مترمربع کفپوش به عنوان  بزرگترین و تنها تولید کننده کفپوش نقش بسزایی در توسعه زیر ساخت های کشور داشته است . این شرکت در سال 1368 موفق به اخذ گواهی استاندارد از سازمان ملی استاندارد کشور شد. در آغاز دهه 70 شمسی با همکاری شرکت مارلی فلور (Marley Floors)  تولید محصولات را  با حذف آزبست و فلزات سنگین توسعه بخشید و میزان تولید را تا حدود 300 درصد در سال افزایش داد.

در دهه 80 شمسی با راه اندازی خط تولید جدید کفپوش و همچنین تولید چسب مخصوص کفپوش و حذف روغن نرم کننده (dop)  از فرمولاسیون تولید، میزان تنوع و کیفیت محصولات را ارتقاء داده و موفق به اخذ گواهینامه Iso9001 گردید، در اواخر دهه 80 این شرکت با همکاری شرکت تارکت (Tarkett)  به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده کفپوش در جهان فعالیت خود را در زمینه عرضه کفپوش های تخصصی اعم از مسکونی، درمانی ، بیمارستانی، اتاق عمل ، آنتی استاتیک، ورزشی و پارکت لمینت گسترش داد.

با شروع دهه 90 شمسی این شرکت همکاری خود را با تولید کنندگان بزرگ جهان افزایش داد و سبد محصولات خود را به بیش از 10 نوع کالا با بیش از 60 آلبوم و تنوع رنگی بالغ بر 1000 رنگ و طرح رساند.

همزمان با افزایش و تولید محصولات جدید و همکاری با بزرگترین تولید کننده های کفپوش جهان مانند شرکت تارکت (Tarkett) و گرابو (Grabo)  کلاسن (Classen ) دسو (Desso)  شرکت ایران کفپوش به عنوان بزرگترین و متنوع ترین شرکت در این زمینه در کشور معرفی گردید. شرکت ایران کفپوش  توانسته است با ایجاد فضای رقابتی در این صنعت، به عنوان اولین تولیدکننده کفپوش های پی وی سی  در ایران جهت کاربرهای مسکونی، اداری ، تجاری، بیمارستانی ،ورزشی و… تولید و عرضه پارکت لمینت و موکت های تایل با اجرای بیش از ۱۰0۰ پروژه ( ورزشی ، بیمارستانی ، فرهنگی و …. ) و چندین پروژه بزرگ ملی  را در کارنامه خود ثبت نماید و  نقش مهمی را در ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی به عهده بگیرد. به نحوی که در حال حاضر این شرکت توانسته محصولاتی هم‌تراز با برندهای معتبر جهانی تولید و عرضه نماید.

مجموع نيروي انساني مجرب و توانمند شركت، متشكل از بیش از 200 نفر نیروی انسانی (کارکنان دفتر مركزي تهران، كارخانه شهر صنعتی قزوین) كه شامل گروه های مختلف مديريت، مهندسي، كيفيت، اجرائی، مالي، اداري و فروش ….. مي باشند و هم چنین شبکه گسترده توزیع محصولات این شرکت در سراسر ایران با بیش  از 50 نماینده انحصاری و نزدیک به 200 عاملیت فروش همگی در تلاش هستند محصولی با کیفیت و متنوع را با دسترسی آسان را فراهم آورند .

ایران کفپوش در طول بیش از نیم قرن فعالیت خود همواره سعی به رشد و توسعه کاری خود داشته  به طوری که امروزه یکی از برندهای مهم صنعت کفپوش با نام تجاری وینیفلکس در کشور به شمار می رود و امروزه با تولید محصولات براساس فرمول های مبتنی بر استانداردهای بین المللی حذف مواد مضر محیط زیستی،کاهش آلودگی و حذف مواد پایه فتالات محصولاتی با بالاترین کیفیت و غیر قابل رقابت در داخل و هم تراز با محصولات با کیفیت خارجی تولید می نماید .

تعهد به جامعه و محیط زیست، مفهومی چندوجهی در شرکت ایران کفپوش است . ما در جایگاه یک مجموعۀ تولیدی پیشرو، همواره در توسعۀ کسب و کار به مسئولیت‌های اجتماعی‌مان توجه داشته‌ایم. ارتقای سطح سلامت، ایمنی و محیط زیست مورد تأکید همیشگی مدیران این شرکت بوده و در  تمامی دفاتر کاری، کارخانه و سایت‌های اجرای پروژه اهمیت ویژه‌ای داشته است ، در سال‌های اخیر، حرکت به سوی تولید محصولات جدید برای پاسخ به نیازهای متنوعِ مشتریان با بهره‌گیری از روش‌های پایدار و حافظ محیط زیست صورت پذیرفته است.

ایران کفپوش با مدیریتی برگرفته از خرد جمعی، کار تیمی، پای‏بندی به مسئولیت‏‌های اجتماعی را یک تعهد می نامد:

  • تعهد در قبال توجه به تأمین نیازهای کارکنان
  • تعهد در قبال عدم ارایۀ محصولات زیان­‌آور
  • تعهد در قبال ارائه کالای با کیفیت و خدمت پس از فروش به مشتریان
  • تعهد در قبال اختصاص منابع مالی در مسیر تامین رفاه عمومی مورد قبول اکثریت جامعه
  • و تعهد در قبال اصول بنیادین انسانیت و پاسخگویی در قبال آنها

ما نیز همچون بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر به انجام مسئولیت‌های اجتماعی فردی و سازمانی خود در قبال رعایت قوانین و اصول متعارف اجتماعی متعهد هستیم. مروری بر بیش از پنج دهه فعالیت تولیدی نیز مشخص می‌سازد که این شرکت همواره احترام به ملاحظات مختلف قانونی، اخلاقی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را مورد توجه قرار داده و کوشیده است ضمنِ گسترشِ دایرۀ ذینفعان خود، در مسیر تحقق درخواست‌های منطقی و متوازن مشتریان و نمایندگان، مدیریت رضایت آنها حرکت کند.

یکی از منشورهای اصلی ایران کفپوش بررسی و درک نیازها و انتظارات مشتریان و نمایندگان و همچنین پاسخگویی معقول و متناسب به این نیازها، میباشد.

شرکت در راستای افزایش رضایت مشتریان، تمرکز بر نیاز آنها را سرلوحه کار خود قرار داده و با توجه به توانمندی ها و تجربیات موجود، خدمات گسترده ای ( ارسال کالا در کوتاهترین زمان  ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش )  را به مشتریان ارائه می نماید.

با باور به اهمیتِ رضایتمندی و خرسندی گروه‌های مختلف اجتماعی شامل نمایندگان ، کارکنان در کنار مشتریان ، ساختاری برای سنجش رضایت و تحلیل مناسب نقاط قوت و قابل بهبود در ایران کفپوش تدارک دیده شده است.

در دو دهه اخیر با توجه به اهمیت ساخت و ساز در حوزه بهداشت و درمان و سلامت شرکت ایران کفپوش علاوه بر همکاری با بزرگترین شکت های تولید کننده کفپوش Tarkett و Grabo و اشتغال به روز ترین تکنولوژی های ساخت کفپوش بهداخل کشور با تولید کفپوش های آنتی باکتریال و همچنین تامین کفپوش های کانداکتیو اتاق عمل و اتاق تمیز جهت صنایع داروسازی سهم به سزایی در این امر داشته است و اجرای صدها پروژه در مانی و داروسازی به عنوان بزرگترین تولید کننده و تامین کننده کفپوش های این حوزه فعالیت داشته است .